Je to asi půl roku, co jsem si řekla, že zkusím na Instagramu udělat soutěž. Vím, že se dělají docela běžně, ale soutěž ve stylu „lajkni příspěvek, sdílej, sleduj“ mě nijak neoslovilo, chtěla jsem přijít s něčím osobitějším. Když jsem to zkusila poprvé, chtěla jsem prostřednictvím soutěže zjistit trošku zpětné vazby. Zajímalo mě, jestli mám na blogu příspěvky nebo části příspěvků, které by lidem mohly zůstat v hlavě. Do výherních balíčků jsem dala knížku, zarámované obrázky ode mě, kryt na mobil s mým logem a další drobnůstky. Užila jsem si vymýšlení, jak výhry zabalím. Obětovala jsem jeden časopis Krimi Revue a roztrhané stránky použila jako výplň krabic. Jako bonusové překvapení jsem do každého balíčku přidala ještě lahvičky od Rivotrilů a do každé schovala jiný vzkaz.

Podruhé jsem chtěla zjistit zpětnou vazbu na mou osobu a zapojila jsem do toho i mou milovanou Marilyn. Prvním místem bylo tričko z mojí první kolekce, další místa byly opět balíčky podle domluvy s výherci. Tentokrát jsem místo časopisu do balíčků nasypala černé lístky růží z klipu ke Světlu a připsala malá psaníčka s věnováním.

V neděli 17.2. jsem na svém Instagramu vyhlásila již 3. soutěž. Tentokrát jsem chtěla vidět kreativitu ostatních. Nápad jsem převzala z letošního Festivalu Na hlavu, který se konal nedávno v Praze. Soutěžilo se o nejlepší úvahu, zadané téma bylo Duševní zdraví, žádná další kritéria. Nemohla jsem se dočkat prvních výtvorů. Sice jsem původně chtěla vybrat jen jednoho výherce, ale nezvládla jsem to a nakonec vybrala 3 výherní příspěvky, které mě nejvíce oslovily a jeden bonusový, který podle mě stojí za zveřejnění.  

Poslední soutěž mě trochu donutila se zamyslet. Výhrou bylo mimo jiné i zveřejnění příspěvku na blogu a když jsem viděla, že je víc myšlenek a víc příběhů, které by měl svět vidět, napadlo mě otevřít další rubriku. Vyvolalo to ve mně vzpomínkou na „známého z Twitteru“, vystupujícího pod jménem Cvrliky, který násminulý rok opustil. Byl to pán, který se ve volném čase staral o toleranceplno.blogspot.com, na který jsem i já přispěla jednou úvahou.

Chtěla bych tedy prostřednictvím nové rubriky „Od Vás“ pokračovat v myšlence jeho blogu, na kterém se už žádný nový příspěvek neobjeví.

Takže si v nové rubrice můžete přečíst výherní příspěvky a pokud by měl někdo zájem se skrz novou rubriku o cokoliv písemně podělit, můžete mě kontaktovat na e-mail natali.deathroe@gmail.com nebo přes sociální sítě a domluvíme se.